ღ°•.♥.•°ღ Admin Fan CLubღ°•.♥.•°ღ
Admin Fan CLub'a HoşgeLdiniz..!

Lütfen Üye OLunuz.. Veya Giriş Yapınız.. =)

Admin Fan CLub'a HoşgeLdiniz..!

Lütfen Üye OLunuz.. Veya Giriş Yapınız.. =)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hilary ile röportaj

4 posters
YazarMesaj
SuLLy
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ
SuLLy

Hilary ile röportaj Empty
MesajKonu: Hilary ile röportaj   Hilary ile röportaj Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 6:28 pm

- Kariyerinizi nasıl kontrol altına aldınız?
Her şeyi tek başıma yapabileceğimi ve her şeyi bildiğimi düşündüğüm bir noktadayım. Ama yine de annemle ve menajerlerimle yakın çalışıyoruz. Onların tavsiyelerine ihtiyacım var.

- Ablanız Haylie ile birlikte şarkı söylediniz ve "Material Girls" filminde birlikte oynadınız. Onunla çalışmanın en iyi tarafı ne?
O benim en iyi arkadaşım. Birbirimize çok yakınız ve hep öyleydik. Arkadaşlarım, sevgilim veya annem beni anlamadıklarını düşündüğümde, onunla konuşmak beni rahatlatır. Ablam daima benim tarafımdadır. Üzgün olduğumda veya bir şeyden çekindiğimde bana yardım eder. O benim en büyük desteğim.

- Birbirinize benzer misiniz, yoksa farklı yapılarda
O çok sosyal biridir. Ben de gerektiği zaman dışarı çıkıyorum, eğleniyorum ama genelde çekingenim. Hep insanların benimle konuşmak istemediklerini düşünürüm. Bazı insanlar beni kendini beğenmiş sanıyor ama değilim sadece çekingenim.

- Sevgiliniz Joel ile nasıl tanıştınız?
Ortak bir arkadaşımızın konserinde. Birçok kişinin önünde telefon numaramı istedi. Onu kötü bir duruma düşüremezdimVerdim. Sonra benim telefonumu aldı ve kendi numarasını kaydetti. O gece beni aradı. Açıp açmamakta kararsız kaldım.

- İlk görüşte aşk değildi anlaşılan
İlk önce ondan çekindim. CD'leri vardı bende, sesini beğenirdim ama ilk karşılaştığımızda çok suskundu. Fazla konuşmayan ve vücudunun her yerinde dövmeleri olan biriBeni biraz korkuttu açıkçası.

- Sonra fikriniz nasıl değişti?
Birkaç gün sonra beni aradı ve bir saat kadar konuştuk. Konuşacağımız çok şey varmış meğer. Gerçekten birbirimizden çok farklı değildik. Birçok konuda aynı düşünüyoruz.

- Şimdi dövmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz peki?
Vücudunun her yeri dövmeli, o yüzden beğenmekten başka çarem yok. Geçenlerde koluna yeni bir dövme yaptırdığını söyleyince, çok şaşırdım çünkü kollarında yer kalmadığını sanıyordum. Ertesi gün kulak arkasına bir dövme yaptırdığını söyledi. Bu yüzden kavga ediyoruz artık, çünkü durmasını istiorm

- Sizin için yaptırdığı özel bir dövme var mı?
Var. Kolunda minik bir arı dövmesi var. Bana "küçük arım" der.

- 18 yaşındasınız, Joel ise 26. Sizden büyük biriyle beraber olmak nasıl bir duygu?
Yaşıtlarımla hiç çıkmadım ben. Ben biraz erken büyüdüm. Bazen kendimi Joel'den daha büyük hissediyorum. Konuşmak için konu bulmakta zorlanmıyoruz ve birbirimizi yaştan dolayı farklı hissetmiyoruz. Bazen ona takılıyorum: "Kırışıkların çıkmaya başladı, krem kullan" diye.

- Onu hayranlarından kıskanıyor musunuz?
Hayır, Joel çok sadık biri. Babası ailesini terk ettiği için, o da babasının tam tersi olmak istiyor. Ve artık hiç içmiyor. İçtiği zamanlarda bir sorunumuz oldu bir hayranıyla ilgili, ama artık yok

- Fotoğraflarda alışveriş poşetlerinizi veya köpeğinizi taşıdığını görüyoruz. Gerçekten çok centilmen midir?
Evet, çok dikkatli biridir. Belki bunu söylediğim için bana kızacak ama gerçekten çok koruyucu ve çok sadık bir erkek.
Şapkasının üzerinde ne yazdığını biliyor musunuz? "Hilary Duff'ın bir numaralı hayranı". Bu şapkayı her gün takıyor.

- Onun için hangi tatlı şeyleri yaparsınız?
Notlar yazarım ve onun bulacağı yerlere yapıştırırım. Birkaç kez sürpriz yapıp onu izlemeye gittim. Bazen onun için yemek pişiririm ama pek iyi olduğumu söyleyemem.

- Evleniyorsunuz diye duyduk, doğru mu?
Evlenmek isterim, çocuk sahibi olmak da isterim ama şimdi veya yakın gelecekte değil. Hâlâ annemle yaşıyorum, onun sevgisine, yemeklerine ihtiyacım var.
Bir beslenme sorununuz olduğu söyleniyor? Gerçek ne?
Bana bakarsanız, sağlıklı olduğumu görebilirsiniz zaten. Kilo verdim, ama ne kadar verdiğimi bilmiyorum çünkü daha önce hiç tartılmadım. Yaş ilerledikçe, ergenlik şişkoluğu ortadan kalkıyor.

- Zayıf olmak istiyor musunuz?
2004'te bir dergide benim hakkımda "Pofuduk Hilary" demişlerdi. Bunu görünce, tabii ki insan kendi kendine şu soruları soruyor: "Ben şişko muyum?" "Ben çirkin miyim?"

- Peki nasıl kilo verdiniz?
Çocukluk arkadaşımla tatile gittim ve her gün çok fazla yüzdük. Hep havuzlu otellerde kaldık ve yüzmek istemediğim günlerde bile beni zorla yüzmeye götürdü. Bütün tatil boyunca makarna, ekmek ve pirinç gibi karbonhidratları yemedik. Tatilden döndüğümde ablam beni Pilates egzersizlerine alıştırdı. Seyahatte olmadığım zaman haftada üç veya dört kez Pilates yapıyorum.

- Bu aralar çok yoğun çalışıyorsunuz. Dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu hissediyor musunuz?
Bazen. Haftalık programıma bakmamaya çalışıyorum, stres yapmamak için. Her gün yapmam gereken birçok iş var. Bu sektörde olmayı ben istedim ve şikayet etmiyorum, ama bazen benim de 18 yaşındaki gençlerin yaptığını yapmak istediğim zamanlar oluyor.

- Kariyerine hayran olduğunuz bir Hollywood yıldızı var mı?
Natalie Portman'a hayranım. Çok yetenekli ve özel biri. Asla çılgınca şeyler yapmaz.

- Hakkınızda yanlış düşünülen şeyler var mı?
İnsanlar beni dört dörtlük zannediyorlar. Değilim. Hatalar yaparım. Pişman olduğum şeyler var. İnatçıyım.
http://www.ashley-fan.0forum.biz
- ChiLeq -
- ChiLeq -

MesajKonu: Geri: Hilary ile röportaj   Hilary ile röportaj Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 7:59 pm

SağoL ♥️
SuLLy
SuLLy

MesajKonu: Geri: Hilary ile röportaj   Hilary ile röportaj Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 11:12 pm

Önemli diil Very Happy
niLü-iBo-SiBeL
ღ°•.♥.•°ღ Moderatör ღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ Moderatör ღ°•.♥.•°ღ
niLü-iBo-SiBeL

MesajKonu: Geri: Hilary ile röportaj   Hilary ile röportaj Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:52 am

sağol canım
SuLLy
SuLLy

MesajKonu: Geri: Hilary ile röportaj   Hilary ile röportaj Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 3:25 pm

önemLi diiL
OneOfThem..*
OneOfThem..*

MesajKonu: Geri: Hilary ile röportaj   Hilary ile röportaj Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:19 am

*::...SaĞoL...::*

Hilary ile röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HiLary Duff BiyografiSi>>
» Hilary'nin 4 ismi var!
» Hilary Duff’ın Favorileri
» HiLary Duff Hakkında
» HiLary Duff ResimLeri